«FƏDAİ» qəzetində bu gün dərc olunanlar
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva dekabrın 24-də Xankəndi şəhərində Zəfər parkının açılışında iştirak ediblər. «Fedai.az» xəbər verir ki, bu barədə Prezidentin Mətbuat Xidməti məlumat yayıb. [Ətraflı oxu]
Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyinin (AVMVİB) sədri Füzuli Rzaquliyev Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevi doğum günü münasibətilə təbrik edib. Təbrikdə deyilir: Hörmətli cənab Prezident, Sizi — Azərbaycan Respublikasının [Ətraflı oxu]
Son bir həftə ərzində Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyi (AVMVİB) dövlətin ali idarəetmə orqanlarının nümayəndələri ilə bir sıra mühüm və məzmunlu görüşlər keçirmişdir. Bu barədə AVMVİB sədrinin birinci müavini [Ətraflı oxu]
Bu gün Azərbaycan Ordusunun ehtiyatda olan zabiti, mayor Haqverdiyev Sucəddin Hacırəhim oğlunun doğum günüdür. Sucəddin Haqverdiyev 20 dekabr 1960-cı ildə Gürcüstan Respublikasının Rustavi şəhərində anadan olub. 1981-1986-cı illərdə Azərbaycan Pedaqoji [Ətraflı oxu]
.jpg)
Bu gün Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyinin (AVMVİB) rəhbərliyi, eləcə də Birliyin Bakı və Bakıətrafı rayon şöbələrinin sədrləri Ümummilli Liderimiz, Ulu Öndər Heydər Əliyevin vəfatının ildönümü ilə əlaqədar Fəxri [Ətraflı oxu]
Bu gün Azərbaycan xalqının ümummilli lideri Heydər Əliyevin anım günüdür. Heydər Əlirza oğlu Əliyev 1923-cü il mayın 10-da Naxçıvan şəhərində anadan olub. O, 1939-cu ildə Naxçıvan Pedaqoji Texnikumunu bitirdikdən sonra [Ətraflı oxu]
Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyi (AVMVİB) olaraq bu gün ölkəmizin milli təhlükəsizliyinə və dövlətçilik dayaqlarına qarşı yönəlmiş hər bir təhdidə sərt mövqeyimizi bir daha bəyan edirik. Azərbaycan dövlətinə, Prezidentinə, [Ətraflı oxu]